počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 1
týden: 1
celkem: 63346
nejprodávanější produkty

O nás

1. Obchodní záměr

E-shop Netstavebniny je český nezávislý internetový obchod se stavebním materiálem určený především pro menší zákazníky z řad drobných stavebníků, řemeslníků a menších stavebních firem. Jeho cílem je umožnění nákupu kvalitních stavebních materiálů včetně souvisejících služeb za nejnižší ceny i menším zákazníkům nedisponujícím vlastním technicko-obchodním zázemím a vysokými obraty potřebnými pro nákup stavebních materiálů přímo od výrobců nebo velkoobchodníků.

2. Hlavní priority

Naše hlavní priority lze shrnout do následujících bodů:

- kvalitní zboží

- kvalitní služby

- nejvýhodnější ceny na trhu

Za samozřejmost považujeme spolehlivost, odbornost a ochotu vyhovět i speciálním požadavkům našich zákazníků.

3. Sortiment

Naším prvořadým cílem je vysoká kvalita a nejvýhodnější cena námi nabízeného zboží. Tomu podřizujeme i šíři sortimentu, do kterého zařazujeme pouze kvalitní zboží od spolehlivých dodavatelů, u kterého se nám podařilo dosáhnout velmi příznivých cen pro naše odběratele.  Naší snahou je náš sortiment rozšiřovat tak, aby zahrnoval co nejširší spektrum materiálů požadovaných našimi zákazníky, ale pouze za předpokladu, že veškeré naše zboží bude svojí kvalitou a cenou konkurenceschopné.

4. Služby související s prodejem stavebního materiálu

Doprava

K prodanému stavebnímu materiálu automaticky zajišťujeme i jeho dopravu na místo určené kupujícím. V případě přání zákazníka je po dohodě možný i osobní odběr zboží na našich odběrných místech v Plané u Českých Budějovic a v Luhově u Stráže pod Ralskem nebo po dohodě přímo u dodavatele.

Stavební práce

V případě zájmu zákazníka připravujeme i cenové nabídky na dodávky stavebního materiálu včetně jeho montáže s možností využití snížené sazby DPH u staveb, kde to platná legislativa umožňuje.

5. Zpracování individuálních nabídek

V případě zájmu zákazníka zpracujeme nezávaznou individuální nabídku na kompletní dodávku stavebního materiálu pro celé stavby nebo jejich části dle zákazníkem dodaných podkladů, zpravidla projektové dokumentace nebo výkazu výměr. V tomto případě je možné nabídnout i materiály, které nejsou v sortimentu našeho e-shopu, včetně jejich zabudování, resp. zhotovení celé stavby nebo její části „na klíč“.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).