možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 5
dnes: 160
týden: 160
celkem: 253127

O nás

1. Obchodní záměr

E-shop Netstavebniny je český nezávislý internetový obchod se stavebním materiálem a zboží sortimentu dům a zahrada určený především pro zákazníky z řad soukromých osob, drobných stavebníků, řemeslníků i menších stavebních firem. Jeho cílem je umožnění nákupu kvalitních stavebních materiálů a dalšího zboží  včetně souvisejících služeb za nejnižší ceny i zákazníkům nedisponujícím vlastním technicko-obchodním zázemím a vysokými obraty potřebnými pro nákup stavebních materiálů přímo od výrobců nebo velkoobchodníků.

2. Hlavní priority

Naše hlavní priority lze shrnout do následujících bodů:

- kvalitní zboží

- kvalitní služby

- nejvýhodnější ceny na trhu

Za samozřejmost považujeme spolehlivost, odbornost a ochotu vyhovět i speciálním požadavkům našich zákazníků.

3. Sortiment

Naším prvořadým cílem je vysoká kvalita a nejvýhodnější cena námi nabízeného zboží. Tomu podřizujeme i šíři sortimentu, do kterého zařazujeme pouze kvalitní zboží od spolehlivých dodavatelů, u kterého se nám podařilo dosáhnout velmi příznivých cen pro naše odběratele.  Naší snahou je náš sortiment rozšiřovat tak, aby zahrnoval co nejširší spektrum materiálů požadovaných našimi zákazníky, ale pouze za předpokladu, že veškeré naše zboží bude svojí kvalitou a cenou konkurenceschopné.

4. Služby související s prodejem stavebního materiálu

Doprava

K prodanému stavebnímu materiálu automaticky zajišťujeme i jeho dopravu na místo určené kupujícím. V případě přání zákazníka je po dohodě možný i osobní odběr zboží na našem odběrném místě v Plané u Českých Budějovic nebo po dohodě, pokud je to daném konkrétním případě možné, přímo u dodavatele. Za osobní odběr zboží na odběrném místě, které není skladem, může být účtována doprava od výrobce do odběrného místa.

Stavební práce

V případě zájmu zákazníka připravujeme i cenové nabídky na dodávky stavebního materiálu včetně jeho zabudování naší stavební firmou viz. www.stavza.cz , s možností využití snížené sazby DPH u staveb, kde to platná legislativa umožňuje.

5. Zpracování individuálních nabídek

V případě zájmu zákazníka zpracujeme nezávaznou individuální nabídku na kompletní dodávku stavebního materiálu pro celé stavby nebo jejich části dle zákazníkem dodaných podkladů, zpravidla projektové dokumentace nebo výkazu výměr. V tomto případě je možné nabídnout i materiály, které nejsou v sortimentu našeho e-shopu, včetně jejich zabudování, resp. zhotovení celé stavby nebo její části „na klíč“. Více na www.stavza.cz ,

X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen plně fungovat. Vaše souhlas s jejich používáním nám pomáhá poskytovat vám lepší služby. Pokud nesouhlasíte se sběrem cookies na tomto webu, můžete ho kdykoli opustit.